Senior Post-Graduation Plans

Kristen Pagliaro – Neumann University
Mark Wehner – The College of New Jersey
Julianna Burns – University of South Carolina
Alexis Duhigg – Brookdale Community College
Lexi Weiss – college
Brandon Mahon – working
Kara McQuade – Prime Time Center
Samantha Segal – Rutgers University
Gina Maffia – workforce
Stephanie Pennisi – University of Delaware
Johnny Nicola- Brookdale Community College
Daniella Nicola – Towson University
Juliana Abreu – University of Delaware
Kristopher Hoehn – Brookdale Community College
Remi Masarik – The George Washington University
Aubree Prendergast – Brookdale Community College & The College of New Jersey
Danny Gulics – Brookdale Community College
Kayleigh Lin – University of Massachusetts Amherst
Ronald Santo III – Brookdale Community College
Kyle Checket – University of Kentucky & Army National Guard
Dante Neto – Brookdale Community College
Shea Territo – California Institute of the Arts
Grace McCool – The College of New Jersey
Alexis Lembo – Brookdale Community College
Brian Garrick – Rutgers University
Emily Ruegger – Fordham University
Daniella Arjona – Florida International University
Autumn Palmeri – University of Vermont
Brianna Zuccarelli – Brookdale Community College
Adrianna Verzolini – Brookdale Community College
Kendall Soto – Rutgers University
Michael Vasquez – Brookdale Community College
Mason Weeks – Coastal Carolina University
Karissa Kopf – Seton Hall
Nick Marina – trade school
Katie Dalton – Rowan University
Hunter Day – Coastal Carolina University
Jake Robbins – Hofstra University
Frankie Salamone – Coastal Carolina University
Andrew Reidy – Indiana University
Matt Levine – University of South Carolina
Billy George – West Virginia University
Jake Mollica – University of South Carolina
Zach Rodriguez – Clemson University
Zak Carney – Monmouth University
Connor Petrula – Mercer County Community College
Rob LeGuerre – Rowan University
Billy Sebor – Brookdale Community College
Logan Leitgeb – St. John’s University
Mike Marino – Brookdale Community College
Arminius “Duke” Young – Delaware Valley University
Matt Rubin – Brookdale Community College
Jayson Nami – Keystone College
Chris Haydu – Brookdale Community College
Caelan Martinez – Florida Atlantic University
Nicole Barilla – Rowan University
Sam Murphy – Occidental College
Heather Priante – Fairleigh Dickinson University
Chloe Rattiner – Rutgers University
Ashley Singer – Lehigh University
Connor Latona – Bowdoin College
Liz Mays – University of South Carolina
Schulman, Nick – Rutgers University
Lily Roessler – Bucknell University
Hope Hershman – Goucher College
Tommy Decker – University of North Carolina
Kylie Clayton – The College of New Jersey
Matt Madonna – Seton Hall University
Lilly Rodriguez – Stockton University
Jared Scher – Penn State University
Andrew Vitiello – Bridgewater State University
Gianna Sfrisi – Boston University
Ariana Connelly – Monmouth University
Maggie Earhart – The College of New Jersey
Isabel Homowitz – University of Tampa
Sydney Perskin – West Chester University
JohnFrank LaCorte – Brookdale Community College
Izabella Tjarks – Rutgers University
Maliyah Long – Delaware State University
Mackenzie Chalfin – Penn State
Lindsay Messinger – Indiana University
Marissa Manfre – University of Delaware
Isabelle Landolfi – Bennington College
Zack Groesbeck – Drexel University
Joe Kinder – Rowan University
Ty Gagliardi – University of Alabama
John Mauser – Rutgers University
Peter Stigi – Rowan University
Howell, Melina – Rowan University
Derek Tlacoxolal – Stockton University
Connor Finn – Virginia Tech
Christopher Finn – Virginia Tech
Sarah Fenton – The College of New Jersey
Kirstin Naegele – Ramapo College
Dan Cilone – Brookdale Community College
Carolyn Carmody – The College of New Jersey
Elijah Mathurin – Bowie State University
Michelle Aminov – Monmouth University
Kayla Ailey – Rider University
Justin Czarrunchick – Saint Joseph’s University
Louie Lopez – University of Central Florida
Jacob Liebross – Junior Hockey for the 87’s
Christopher Gulics – Rider University
Dan Studer – Penn State University
Amanda Cilone – Temple University
Nic Nasso – Misericordia
Sophia Slade – Marist College
Juliana Janssen – West Chester University
Imani Mathurin – Delaware State University
Olivia Simon – Michigan State University
Isabel Mu – Villanova University
Melanie Amoroso – Cornell University
Emily Pillarella – West Chester University
Camille Yu – Rowan University
Julia Gasarowski – Villanova University
Brendan Doel – Elizabethtown College
Joel Maragoto – Elizabethtown College
Frank Figueroa – Monmouth University
Connor Corcione – University of Miami
Katherine O’Brien – Rowan University
Kayla Schaefer – The College of St. Rose
Athena Giannakouros – High Point University
Alec Schwartz – The College of New Jersey
Brian Lavelle – Drew University
Frank Almeida – WorcesterPolytechnic Institute
Sarah Orensky – Long Island University
Catharine Carfagno – Binghampton University
Patrick Wagner – Arcadia University
Pedro Vasquez – Drexel University
Victoria Schirripa – Centenary University
Payton Kwintner – University of Miami
Carly Villegas – East Carolina University
Gianna Baratta – Sacred Heart University
Zachary Zawatski -Baylor University
Zoey Valentino -University of Delaware
Jarrett Urban – Stevenson University
Owen Tucker – University of Delaware
Skyler Thorne – Rider University
Gianna Spinale – West Chester University
Paul Sisk – Purdue University
David Simons – Penn State University
Benjamin Schornstein – Brown University
Samantha Saveriano – American University
Nicholas Rizzo – Penn State University
Lauren Pscolka – St. Joseph’s University
Jackson Post – York Saint John University
Joshua Popowitz – Rowan University
Jack Polvere – Drew University
Max Novak – American University
Isabella Mansour – Baruch College
Emily Madonia – Rutgers University
Juliette Lodge – University of South Carolina
Ryan Lockard – Long Island University
Brooke Levin – University of Maryland
Emily Klotz – Mount Saint Mary College
Devon Jhamnani – Monmouth University
Emily Hoegler – Rider University
Sophia Hodges – Ursinus College
Brooke Hansen – Rowan University
Jacelyn Hannah – Lehigh University
Jason Golub – Virginia Wesleyan University
Talia Goldberg – Michigan State University
Paul Gaynor – Villanova University
John Forte – Penn State University
Michael Filozof – PENN College
Skylar Feldman – Penn State University
Lauren Farrell – The College of NJ
Peyton Dutka – University of Massachusetts
Nicole Dimock – George Washington University
Ashley Dalton – Penn State University
Ariana Connelly – Monmouth University
Nicholas Cerami – Ohio State University
Nicholas Carnemolla – University of Miami
Jacob Cancela – Moravian College
Daniela Butkovic – University of Michigan
Jared Brandwein – Rutgers University
Bradley Boyce – Rutgers University
Ashley Beman – Florida Atlantic University
Halle Bascone – Monmouth University

Patriot Press • Copyright 2020 • FLEX WordPress Theme by SNOLog in